Izlaist lentes komandas
Pārlēkt uz galveno saturu
content_1.png

Par  logoOrange.png

 

Projekts Nr. APA/1.3.1.1.1/12/03/001 "Informācijas Tehnoloģiju apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem konkurētspējas un produktivitātes veicināšanai" (līgums Nr. L-APA-12-0031) tiek īstenots ar Eiropas Sociālā fonda darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.3.1.1.1. apakšaktivitātes „Atbalsts nodarbināto apmācībām komersantu konkurētspējas veicināšanai – atbalsts partnerībās organizētām apmācībām” atbalstu.

 

 

22/01/2015

Kā pieteikties apmācībām

Dalībai projektā Nr. APA/1.3.1.1.1/12/03/001 "Informācijas Tehnoloģiju apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem konkurētspējas un produktivitātes veicināšanai" (līgums Nr. L-APA-12-0031) var pieteikties ikviens mazais un mikro uzņēmums, kurš atbilst projekta kvalifikācijas prasībām un ir reģistrēts LR Uzņēmumu reģistra Komercreģistrā.

 

Kursu kalendārs augustam un septembrim!

Kursa kalendārs ar norises vietu un laikiem pieejams šeit.

Piezīme. Pieteikties kursiem un apmeklēt mācības var tikai tie projekta dalībnieki, kuri ir saņēmuši kvalifikācijas apstiprinājumu.

 

Kalendārs​​​

14/02/2015

Atsauksmes par mācībām!

Atsauksmes_sakuma_attels.JPG"Tā turpināt, ja ir tik kolosāli pasniedzēji, viss izdodas viegli!"
"Šīs mācības ir ļoti noderīgas ikdienas darbā."
"Skaidrs, saprotams tēmas izskaidrojums. Turpmāk izmantošu datu analīzi savā uzņēmumā, kas ievērojami palīdzēs ietaupīt manu darba laiku."
"Paldies! Milzīgs ieguvums divu dienu garumā! Ar nepacietību gaidīšu nākamās nodarbības!"

Lasīt vairāk​​​