Izlaist lentes komandas
Pārlēkt uz galveno saturu
content_1.png

Par  logoOrange.png

Aicinām Latvijas uzņēmumus piedalīties mazo un mikro uzņēmumu apmācību projektā, kur 80% apmācību izmaksu līdzfinansē Eiropas Savienība!

 

Projekts Nr. APA/1.3.1.1.1/12/03/001 "Informācijas Tehnoloģiju apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem konkurētspējas un produktivitātes veicināšanai" (līgums Nr. L-APA-12-0031) tiek īstenots ar Eiropas Sociālā fonda darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.3.1.1.1. apakšaktivitātes „Atbalsts nodarbināto apmācībām komersantu konkurētspējas veicināšanai – atbalsts partnerībās organizētām apmācībām” atbalstu.

Projekta ilgums: 2012. gada 23. aprīlis  - 2015. gada 23. aprīlis.

22/01/2015

Kā pieteikties apmācībām

Dalībai projektā Nr. APA/1.3.1.1.1/12/03/001 "Informācijas Tehnoloģiju apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem konkurētspējas un produktivitātes veicināšanai" (līgums Nr. L-APA-12-0031) var pieteikties ikviens mazais un mikro uzņēmums, kurš atbilst projekta kvalifikācijas prasībām un ir reģistrēts LR Uzņēmumu reģistra Komercreģistrā.

02/02/2015

Lattelecom biznesa klientiem!

Lattelecom sniedz saviem klientiem ekskluzīvu iespēju apgūt IKT (informācijas un komunikācijas tehnoloģiju) rīkus mazo un mikro uzņēmumu attīstībai un konkurētspējas veicināšanai. Lai apmeklētu mācības un izmantotu piedāvātās iespējas, uzņēmumam nepieciešams kvalificēties MMU projektam.


Plašāka informācija par reģistrēšanos un kvalifikācijas prasībām šeit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                    Ziņu arhīvs

 

Kursu kalendārs maijam!

Kursa kalendārs ar norises vietu un laikiem pieejams šeit.

Piezīme. Pieteikties kursiem un apmeklēt mācības var tikai tie projekta dalībnieki, kuri ir saņēmuši kvalifikācijas apstiprinājumu.

 

Kalendārs​​

17/01/2015

Ieguvumi iesaistoties apmācību projektā.

Projekta ietvaros paredzētās apmācību aktivitātes paaugstinās IKT tehnoloģiju izmantošanu mikro  un mazajos uzņēmumos, tā nodrošinot gan finanšu un cilvēku  resursu  ekonomiju, gan vieglāku  un efektīvāku darbu ar klientiem un  piegādātājiem . Visi komersanti, kuri iesaistīsies Projekta apmācībās, saņems papildus privilēģijas, izmantojot IKT uzņēmumu piedāvātos pakalpojumus un produktus.

11/01/2015

Iemācies palielināt pārdošanas apjomus internetā!

Iegūstiet prakstiskas zināšanas par interneta mārketinga rīkiem un iemācieties pielāgot individuālus risinājumus tieši Jūsu uzņēmumam, lai piesaistītu klientus un veicinātu pārdošanu.

Piesakieties kursiem „Tehniskie risinājumi pārdošanai interneta vidē”, kurus vada mārketinga eksperti, praktiķi - Aigars Armanovs un Egils Boitmanis (Sertificēts Google treneris).

 

14/02/2015

Atsauksmes par mācībām!

Atsauksmes_sakuma_attels.JPG"Tā turpināt, ja ir tik kolosāli pasniedzēji, viss izdodas viegli!"
"Šīs mācības ir ļoti noderīgas ikdienas darbā."
"Skaidrs, saprotams tēmas izskaidrojums. Turpmāk izmantošu datu analīzi savā uzņēmumā, kas ievērojami palīdzēs ietaupīt manu darba laiku."
"Paldies! Milzīgs ieguvums divu dienu garumā! Ar nepacietību gaidīšu nākamās nodarbības!"