Izlaist lentes komandas
Pārlēkt uz galveno saturu
content_1.png

Par  logoOrange.png

 

Projekts Nr. APA/1.3.1.1.1/12/03/001 "Informācijas Tehnoloģiju apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem konkurētspējas un produktivitātes veicināšanai" (līgums Nr. L-APA-12-0031) tiek īstenots ar Eiropas Sociālā fonda darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.3.1.1.1. apakšaktivitātes „Atbalsts nodarbināto apmācībām komersantu konkurētspējas veicināšanai – atbalsts partnerībās organizētām apmācībām” atbalstu.

 

 

 

Projekta rezultāti

 

Projekta ietvaros 16 dažādos kursos mācījušies vairāk nekā 6500 dalībnieku no gandrīz 1500 uzņēmumiem visā Latvijā.

Komersantiem bija iespējas piedalīties dažāda līmeņa un dažādiem biznesa procesiem atbilstošās apmācību programmās. Mācības notika ne tikai Rīgā, bet vēl 20 Latvijas rajonos un novados: Aglonā, Aizkrauklē, Balvos, Cēsīs, Daugavpilī, Gulbenē, Jelgavā, Krāslavā, Kuldīgā, Liepājā, Limbažos, Madonā, Preiļos, Rēzeknē, Siguldā, Talsos, Valmierā un Ventspilī.

 

MMU Projekta dalībnieki un organizatori atskatās uz 3 gadu laikā paveikto!

noslegums.jpg
Lai prezentētu  projekta galvenos rezultātus un iegūto pieredzi,  LIKTA 26. oktobrī organizēja projekta noslēguma semināru. Seminārā piedalījās  projekta apmācību sniedzēji un reģionālie koordinatori, Ekonomikas Ministrijas , Finanšu Ministrijas, Vides un reģionālās attīstības Ministrijas, Labklājības  Ministrijas un LIAA pārstāvji, kā arī mazie un mikro komersanti, kas piedalījās apmācībās.

 

Lasīt vairāk​​​

14/02/2015

Atsauksmes par mācībām!


Atsauksmes_sakuma_attels.JPG"Tā turpināt, ja ir tik kolosāli pasniedzēji, viss izdodas viegli!"
"Šīs mācības ir ļoti noderīgas ikdienas darbā."
"Skaidrs, saprotams tēmas izskaidrojums. Turpmāk izmantošu datu analīzi savā uzņēmumā, kas ievērojami palīdzēs ietaupīt manu darba laiku."
"Paldies! Milzīgs ieguvums divu dienu garumā! Ar nepacietību gaidīšu nākamās nodarbības!"

Lasīt vairāk​​​